Wiosenno-letnia wishlistaJak sami za chwile zobaczycie moja wiosenno-letnia lista marzeń wcale nie jest jakaś obszerna. Komponując ja starałam się postawić na rzeczy, które są mi niezbędne lub takie o których dawno już marzyłam.


1. Pomadka na co dzień - Od jakiegoś czasu mam ochotę na delikatną pomadkę na co dzień. W mojej kosmetyczce królują głównie mocne kolory, które wybieram raczej na wieczór. Brakuje mi nawilżającej pomadki, takiej która nie wymaga lusterka do jej aplikacji.
2. Lokówka -  Latem mam zawsze ochotę na mocniejsze podkręcenie skrętu moich włosów. Często jednak sama pianka utrwalająca nie wystarcza, dlatego zastanawiam się nad lokówką. W grę wchodzi także suszarka z dyfuzorem.
3. Balerinki do zadań specjalnych - czarna, wygodne, klasyczne, pasujące do wszystkiego.
4. Mała sokowirówka - ważne jest aby nie zajmowała dużo miejsca i żeby można by było ja w każdej chwili schować do szafki.
5. Wygodne czarne spodnie -  to dla mnie zawsze najtrudniejszy zakup, dlatego w szafie mam ich najmniej i zawsze mi ich brakuje. Problem polega na tym, że: albo są za długie i marszczą się na kostkach, albo za bardzo się obierają, albo po prostu są nie wygodne.

1 komentarz:

  1. Mi też są potrzebne czarne wygodne balerinki pasujace do wszystkiego :))

    OdpowiedzUsuń